Nasza wizja i misja

Wsparcie, współpraca, kreatywność. Naszym celem jest takie ukształtowanie  młodego człowieka, aby potrafił odnaleźć się we współczesnym świecie. Poprzez mądrą, konstruktywną zabawę rozwijamy kompetencje społeczne i emocjonalne, zdolności poznawcze oraz wrażliwość estetyczną.

W naszym przedszkolu rzetelnie przygotowujemy dzieci do startu w dorosłe życie. Dajemy im solidne wsparcie emocjonalne, budujemy poczucie ich własnej wartości oraz uczymy, jak twórczo rozwiązywać problemy. Nasi wychowankowie są wrażliwi na kulturę i sztukę oraz otaczający ich świat. Koncentrujemy się na budowaniu otwartości i akceptacji. Chcemy, by nasz absolwent wyróżniał się nieszablonowym, kreatywnym myśleniem oraz otwartością na inne kultury.

Kameralne grupy

Tworzymy dwie grupy jedną w Klubie Malucha ( dzieci od 1 – 2, 5 lat) oraz grupę Przedszkolną (do 5 lat).
Małe grupy zapewniają dzieciom możliwość indywidualnego rozwoju i sprawiają, że proces adaptacji przebiega łagodniej.

Bezpieczeństwo

Chcemy, by w naszej placówce każde dziecko czuło się bezpiecznie. Pragniemy stworzyć takie warunki, by rodzic ze spokojem i uśmiechem wychodził z przedszkola, wiedząc, że zostawia dziecko z ukochanymi opiekunami i w świetnym towarzystwie koleżanek i kolegów. Stawiamy również na komfort fizyczny dziecka, dlatego wszystkie pomieszczenia są idealnie dostosowane do potrzeb dzieci, a ze względu na warszawską lokalizację na stałe zamieszkał u nas oczyszczacz powietrza!

Indywidualne podejście

„Chcę jeszcze zostać, bo tu jest super”! Te słowa mama czy tata usłyszą, odbierając od nas dzieci. Nasze przedszkole oferuje intymny klimat i nieduże grupy, a przez to każde dziecko będzie obdarzone odpowiednią uwagą.

Zajęcia sensoplastyczne

W swojej ofercie pragniemy zachować równowagę między zajęciami artystycznymi, językowymi, a ruchowymi. Nasz program jest przede wszystkim dostosowany do potrzeb i możliwości dzieci. Staramy się by mogły wyrażać swoje emocje i nie bały się tego. Chcemy stworzyć przestrzeń do bycia kreatywnym i do poznawania świata wszystkimi zmysłami.

Wyżywienie

O pełne brzuszki naszych milusińskich dba Catering Pełny Brzuszek.

Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, dlatego mamy w ofercie różne diety, uwzględniające alergie lub zwyczaje żywieniowe:

  • Dieta bezmleczna – dzieci otrzymują mleko sojowe, ryżowe lub migdałowe, masło roślinne. Menu nie zawiera pochodnych białka mleka zwierzęcego.
  • Dieta wegetariańska – dzieci nie otrzymują posiłków z mięsa ale dostają produkty odzwierzęce (mleko, jaja, ser). Otrzymują pełnowartościowe posiłki na bazie roślinnej.
  • Dieta wegańska – dzieci nie otrzymują produktów pochodzenia odzwierzęcego (w tym nabiału, jaj, sera, masła itp.). Otrzymują pełnowartościowe posiłki na bazie roślinnej.

Uwzględniamy również wszelkie inne problemy dzieci.

Wirtualny spacer w Diunie Kids

Przewiń do góry