Prywatne przedszkole językowo-artystyczne Diuna Kids

W naszym przedszkolu zachęcamy dzieci do konstruktywnej zabawy – najistotniejszej aktywności dzieci. Dzięki niej rozwiązują problemy emocjonalne związane ze swoim rozwojem, przekazują dorosłym informacje o tym, w jaki sposób radzą sobie z trudnościami.

Pragniemy, żeby dzieci przychodziły do nas z radością i chętnie uczestniczyły w twórczych zajęciach.

Głównymi zadaniem Przedszkola Diuna Kids, jest zapewnienie dzieciom najlepszych warunków do rozwoju pod względem emocjonalnym, fizycznym jak i intelektualnym oraz bezpiecznego pobytu w naszej placówce. Chcemy, by przez twórczą zabawę, dzieci kształtowały umiejętność harmonijnego współżycia w grupie, nawiązywały pierwsze przyjaźnie, uczyły się rozwiązywania konfliktów, rozwijały umiejętności potrzebne w przyszłej edukacji szkolnej oraz rozwijały wrażliwość estetyczną.

Zapewniamy, że po przejściu przez próg przedszkola, na Państwa dzieci będą czekali cierpliwi, troskliwi nauczyciele, wspaniałe zabawki i bezpieczne przytulne wnętrza. Chcemy być miejscem, gdzie dzieci będą miały okazję rozwijać swoją osobowość, poszerzać wiedzę o świecie, beztrosko bawić się ze swoimi rówieśnikami.

W naszym przedszkolu rzetelnie przygotowujemy dzieci do startu w dorosłe życie. Dajemy im solidne wsparcie emocjonalne, budujemy poczucie ich własnej wartości oraz uczymy, jak twórczo rozwiązywać problemy. Nasi wychowankowie są wrażliwi na kulturę i sztukę oraz otaczający ich świat. Koncentrujemy się na budowaniu otwartości i akceptacji. Chcemy, by nasz absolwent, wyróżniał się nieszablonowym, kreatywnym myśleniem oraz otwartością na inne kultury.

Codzienne zajęcia z języka angielskiego

Warsztaty naukowe

Kameralne grupy

Indywidualne podejście do dziecka i jego rodziny

W naszym przedszkolu Diuna Kids model dydaktyczno-wychowawczy opieramy na dwóch filarach:

edukacji językowej

uczymy dzieci języków obcych przez zabawę i poznawanie różnych krajów

edukacji artystycznej

stawiamy na wszechstronny rozwój i naukę dzieci przez stymulację wszystkich zmysłów

Nasze zajęcia

W ramach czesnego oferujemy:

  • codzienne zajęcia z języka angielskiego „Funenglish – learn and play”
  • zajęcia rytmiczno-muzyczne „DoReMisie” oraz „GimBajka”
  • warsztaty naukowe „Laboratorium Malucha”
  • zajęcia teatralne „Elementarz teatralny”

Oferujemy także warsztaty ceramiczne oraz zajęcia baletowe dodatkowo płatne.

 

W naszym przedszkolu prowadzimy cykle zajęć:

  • „W świecie zawodów”, dzięki któremu osoby zapraszane do naszej placówki opowiadają dzieciom i pokazują na czym polega ich praca.
  • „Podróże z Diuna Kids”, gdzie każde dziecko otrzymuje swój paszport i wraz z nauczycielem leci samolotem do konkretnego kraju. W trakcie każdych zajęć dzieci uczą się o kulturze, zwyczajach, języku, a także o flagach różnych krajów z całego świata.

Do naszego przedszkola często zapraszamy także teatrzyki.

„Teatr jest dyscypliną sztuki przygotowującą widza do pracy intelektualnej, a z drugiej strony pobudza pewne cechy, takie jak ciekawość, zdolność do analizy, poczucie względności. Zachęca do badania świata, poszukiwania prób wyjaśnienia, głębszego zrozumienia. Jednocześnie teatr ukazuje los człowieka, co jest ważnym elementem humanizującym i bardzo ważnym elementem edukacji” (A. Hausbrat)

Przewiń do góry