Klub Malucha

Klub Malucha Diuna Kids na Ursynowie to kameralne miejsce opieki nad maluszkami od 1 roku życia do 2,5 lat.

Zapewnimy im zdrowy i bezpieczny rozwój w domowej i rodzinnej atmosferze.

Klub malucha Diuna Kids na Ursynowie wyróżnia się głównie tym, że jest kameralna. Zapewniamy warunki maksymalnie zbliżone do domowych. Wyszliśmy naprzeciw potrzebom rodziców, którzy pragną by ich maluszki rozwijały się w małej grupie rówieśniczej i nie chcą przekazywać swoich pociech do miejsc, gdzie przebywa duża liczba dzieci. Nasza grupa maluszków liczy maksymalnie 8 pociech.

Nasz klub malucha funkcjonuje w przedszkolu językowo-artystycznym Diuna Kids na Ursynowie. W ramach Opieki Dziennej Diuna Kids nasi wychowankowie od najmłodszych lat mają styczność z językiem angielskim, aktywnościami plastycznymi oraz ruchowymi. Codziennie planujemy także wyjścia na spacer, chyba że pogoda będzie bardzo niesprzyjająca.

Znajdujemy się w zacisznym miejscu, na warszawskim Ursynowie, niedaleko metra Natolin. W okolicy jest park i dwa duże place zabaw. Korzystamy także na co dzień z mniejszego placu zabaw, mieszczącego się na terenie strzeżonego, zamkniętego osiedla, położonego w najbliższym sąsiedztwie.

Staramy się, aby nasze dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. W trosce o rozwój ruchowy dzieci proponujemy zróżnicowane i wszechstronne formy zabaw ruchowych promujące aktywny styl życia.

Rozwój każdego maluszka wspieramy indywidualnie. Zawsze cieszą nas nowe rzeczy, których uczą się dzieci na naszych oczach. Praca z dziećmi to nasza pasja.

Przewiń do góry