fbpx

Ruszają zapisy na zajęcia „MAŁE RĄCZKI WIELE POTRAFIĄ”

W trybie otwartym rozpoczynamy cykliczne warsztaty „Małe rączki wiele potrafią”. Zapraszamy również dzieci spoza przedszkola w wieku 1,5-4 lata.

Widzieliście kiedyś, z jaką pasją dzieci bawią się piaskiem, wodą, błotem? Może zaobserwowaliście, z jaką radością i jednocześnie frustracją, chwytają po raz pierwszy nożyczki i próbują uporać się z tym trudnym narzędziem jedną ręką?

To właśnie pierwsze doświadczenia z grafomotoryką są tak ważne w późniejszym okresie wczesnoszkolnym, na etapie nauki pisania i czytania. W domu niełatwo zmotywować opiekuna/rodzica i malucha do codziennych technik plastycznych i artystycznych działań.
Jeśli codziennie malujesz, rysujesz lub wyklejasz ze swoja pociechą, to świetnie! Jednak jeśli nie masz na to ochoty albo czasu, zapraszamy na profesjonalne zajęcia, podczas których nie boimy się ubrudzić małych rączek!

Zajęcia „małe rączki wiele potrafią” mają na celu rozwój zdolności manualnych, trening koordynacji wzrokowo-ruchowej, wzmacnianie małej motoryki (palce – dłonie). Przez ciekawą zabawę, połączoną
z edukacją, na naszych zajęciach dzieci będą mogły wykorzystać swój potencjał. Dla każdego znajdziemy ciekawą drogę, jeśli nie spodoba się praca z gliną, spróbujemy wydzierać papierowe obrazy a może zabawa piaskiem kinetycznym lub nawlekanie koralików? Kto wie, co taki maluch najbardziej sobie upodoba?

Nie zabraknie rozgrzewki: rzucanie do celu woreczkami, poznawanie faktur przedmiotów, czy rozpoznawania przeciwieństw gładkie – szorstkie, zimne – ciepłe, miękkie – twarde. Zapewniamy wiele nowych wrażeń!

Czekamy na maluchy w każdy wtorek i czwartek w godz. 11:15 – 12:15.
Dla dzieci spoza przedszkola cena wejścia jednorazowego – 15 PLN, karnet 8 wejść – 80 PLN.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod mailem: dyrekcja@diunakids.pl lub tel. +48 515-981-529.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *