fbpx
15 maja 2018

Kontakt

Przedszkole Diuna Kids mieści się w rejonie Natolin, warszawskiej dzielnicy Ursynów, na ulicy Lanciego 13,
lok. 12 w Warszawie.

Wszelkie informacje na temat działania przedszkola można uzyskać pod numerem: +48 515-981-529.

Adres e-mail: dyrekcja@diunakids.pl.

 

Nasze przedszkole znajduje się w pobliżu stacji metra Natolin i Imielin. Zapraszamy również dzieci z dzielnicy Wilanów – to tylko 5 minut jazy samochodem!

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania czy to telefonicznie, czy mailowo. Najbardziej zachęcamy jednak do osobistego odwiedzenia Diuna Kids po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie. Oprowadzimy, pokażemy wszystko i poznamy się!

Wygodne miejsce parkingowe znajduje się bezpośrednio przed wejściem do DK, przy ul. Lanciego lub z drugiej strony budynku. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu abyśmy na pewno byli w momencie odwiedzin na miejscu, a nie na przykład na placu zabaw, spacerze czy w teatrze.
Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o nas w tym miejscu.

Diuna Kids wywodzi się z Biura Tłumaczeń Diuna, które szturmem zdobyło rynek tłumaczeń i lokalizacji w Polsce. Naturalne więc jest to, że stawiamy na rozwój językowy najmłodszych „klientów” w naszym przedszkolu.
DK jest częścią Akadamii Diuny, na którą składa się szkoła językowa, szkolenia dla tłumaczy i przedszkole właśnie. Dzięki temu macie 100% pewności, że nasi lektorzy to najlepsze w swoim fachu, wyselekcjonowane osoby w Warszawie, a nie przypadkowi nauczyciele, którzy mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku.
Ofertę uzupełniamy o najwyższej próby zajęcia artystyczne, od plastycznych po naukę gry na pianinie, które posiadamy jako jedno z niewielu przedszkoli.

Organem prowadzącym jest Arrakis sp zoo, REGON: 147150056, NIP: 7010416757, Numer KRS: 0000501754,
ul. Słowicza 33, 02-170 Warszawa.

Aby dowiedzieć się, jak najprościej do nas dojechać, polecamy serwis Jak Dojadę, zwłaszcza jeśli korzystacie z urządzeń mobilnych.

przedszkole ursynów

Wolne miejsca w Diuna Kids!