20 czerwca 2018

Klub malucha

PUNKT OPIEKI DZIENNEJ DIUNA KIDS-Ursynów/Natolin

Serdecznie zapraszamy do naszego Punktu Opieki Dziennej Diuna Kids!

O NAS:

Od lipca 2018 zapraszamy dzieci do nowopowstałej mini grupy w ramach Punktu Opieki Dziennej DIUNA KIDS. Przyjmujemy dzieci w wieku od 12 miesięcy do 2,5 roku.

Wyszliśmy naprzeciw potrzebom rodziców, którzy pragną by ich maluszki rozwijały się w małej grupie rówieśniczej, a nie chcą przekazywać swoich pociech do miejsc, gdzie przebywa duża liczba dzieci.

Nasza placówka wyróżnia się właśnie tym, że jest kameralna i zapewniamy warunki maksymalnie zbliżone do domowych.

BAZA LOKALOWA:

Oferujemy ponad 100-metrową przestrzeń, przeznaczoną dla dzieci młodszych (Punkt Opieki Dziennej Diuna Kids) i starszych (Przedszkole Diuna Kids), na którą składają się: szatnia, dwie sale do zabawy i relaksu, sanitariaty dziecięce, wydawalnia posiłków oraz zmywalnia.

Maleńkie stoliki i krzesełka a także leżaczki, przeznaczone dla najmłodszych oraz edukacyjne zabawki, dostosowane do wieku dzieci, wykonane są z bezpiecznych, atestowanych materiałów.
Ściany całego obiektu, pomalowane są w delikatne, stonowane kolory, bezpieczną antyalergiczną farbą.
Bardzo duże okna powodują, że jest u nas bardzo jasno i słonecznie, a gdy przychodzi czas drzemki
i relaksu, zaciągamy rolety i tworzymy przyjemną atmosferę odpoczynku.

Niedawno, cały lokal został zaadaptowany do nowych warunków i spełnia wszystkie wymogi dla placówki edukacyjnej.

Posiadamy dwie duże sale:

40 metrowa – przeznaczona do zabaw ruchowych, muzycznych, plastycznych, wyposażona w bezpieczne lustro,

30 metrowa – przeznaczona do relaksu i spokojnych zabaw dla malutkich dzieci, wyposażona w zabawki i mebelki, stoliki i krzesełka oraz leżaczki.

Sanitariaty – do dyspozycji dzieci jest łazienka z trzema małymi toaletami oraz brodzik z prysznicem a także miejsce higieny, wyposażone w trzy łatwo dostępne umywalki (mycie rąk przed jedzeniem i po zabawie a także mycie zębów).

Szatnia – w której dla każdego dziecka jest dużo miejsca do przechowywania niezbędnych rzeczy, oraz przestrzeń na kurtki i obuwie na zmianę.

Wydawalnia posiłków – naczynia w których podajemy posiłki dzieciom, wykonane są z bezpiecznej
i nadającej się do zmywarki białej zastawy, wykonanej ze szkła hartowanego, odpornego na zniszczenia.

Sztućce wykonane ze stali nierdzewnej, przeznaczone dla maluszków, z estetycznymi znaczkami zwierzątek, powodują że każdy maluch chętnie uczy się samodzielnego spożywania posiłków.

POSIŁKI:

Korzystamy z posiłków dostarczanych przez firmę cateringową „Pełny Brzuszek” – specjalizującą się w przygotowywaniu jedzenia dla dzieci. W ofercie znajdą się różne rodzaje diet, bezmleczna, wegetariańska oraz inne na życzenie rodziców. Dietę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.

OTOCZENIE:

Znajdujemy się w zacisznym miejscu, na warszawskim Natolinie, niedaleko metra. W okolicy jest park i dwa duże place zabaw. Korzystamy także na co dzień z mniejszego placu zabaw, mieszczącego się na terenie strzeżonego, zamkniętego osiedla, położonego w najbliższym sąsiedztwie.

GODZINY PRACY:

Placówka jest otwarta w godzinach 7:30 – 18:00. W Punkcie Opieki Dziennej zaopiekujemy się Państwa dzieckiem w godzinach 7:30-17:30 lub w opcji „do obiadu” między 7:30- 12:30.

Cennik

Wpisowe – 500 zł

Czesne miesięczne 1250 zł plus dodatkowo wyżywienie (stawka dzienna  16 zł w opcji dieta standard, płatne z góry każdego miesiąca w wysokości 400 zł (rozliczane na koniec miesiąca).

EDUKACJA/ZAJĘCIA DODATKOWE:

W ramach Opieki Dziennej Diuna Kids, zapewniamy zajęcia z języka angielskiego, codzienne aktywności plastyczne, zajęcia wspierające rozwój dzieci, zajęcia ruchowe oraz zajęcia muzyczne z wykorzystaniem pianina. Codziennie planujemy także wyjścia na spacer, chyba że pogoda będzie bardzo niesprzyjająca (silny mróz, duże opady deszczu).

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej placówki osobiście lub wchodząc na naszą stronę www.diunakids.pl gdzie w zakładce galeria jest dostępny spacer wirtualny.

Liczba miejsc w Diuna Kids jest ograniczona, zapraszamy już dziś!