12 lipca 2017

O nas

Naszą pracą jest dobra zabawa! 

 

Diuna Kids to nowoczesne przedszkole na Ursynowie prowadzone z pasją, spełniające normy placówki edukacyjnej i wymogi takich instytucji państwowych jak Straż Pożarna, Sanepid, Biuro Edukacji m.st. Warszawy.

Z naszą pomocą zadbasz o przyszłość swojego dziecka i zagwarantujesz mu najlepszy start do dalszej edukacji. Zapewniamy nie tylko bogaty program zajęć oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, lecz także doskonałe warunki do nauki i zabawy, gwarantujące bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

 

Nasza wizja

 

Wsparcie, współpraca, kreatywność. Naszym celem jest takie ukształtowanie  młodego człowieka, aby potrafił odnaleźć się we współczesnym świecie. Poprzez mądrą, konstruktywną zabawę rozwijamy kompetencje społeczne  i  emocjonalne, zdolności poznawcze oraz wrażliwość estetyczną.

 

 

Nasza misja

 

W naszym przedszkolu rzetelnie przygotowujemy dzieci do startu w dorosłe życie. Dajemy im solidne wsparcie emocjonalne, budujemy poczucie ich własnej wartości oraz uczymy, jak twórczo rozwiązywać problemy. Nasi wychowankowie są wrażliwi na kulturę i sztukę oraz otaczający ich świat. Koncentrujemy się na budowaniu otwartości i akceptacji. Chcemy, by nasz absolwent wyróżniał się nieszablonowym, kreatywnym myśleniem oraz otwartością na inne kultury.

 

Bezpieczeństwo

 

Chcemy, by w naszym przedszkolu każde dziecko czuło się bezpiecznie. By mogło wyrażać swoje emocje i nie bało się tego. Chcemy stworzyć przestrzeń do bycia kreatywnym i do poznawania świata wszystkimi zmysłami. Stawiamy również na komfort fizyczny dziecka, dlatego wszystkie pomieszczenia są idealnie dostosowane do potrzeb dzieci, a ze względu na warszawską lokalizację w dzielnicy Ursynów, która jak cała Warszawa narażona jest na szkodliwe działanie smogu, na stałe zamieszkał u nas oczyszczacz powietrza!

 

Przedszkole otwarte jest w godzinach od 7:30 do 18:00 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

Zajrzyj koniecznie na podstrony: Nasza kadra oraz Nasz dzień.