fbpx
12 lipca 2017

O nas

Przedszkole otwarte jest w godzinach od 7:30 do 18:00 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

Stawiamy na: 

 
KAMERALNE GRUPY
Tworzymy dwie małe grupy: MALUSZKI (od 1 roku życia do 2,5 lat) oraz PRZEDSZKOLAKI (do 5 lat).
Małe grupy zapewniają dzieciom możliwość indywidualnego rozwoju i sprawiają, że proces adaptacji przebiega łagodniej. I przede wszystkim mniejsza grupa = mniej kataru 😉

BEZPIECZEŃSTWO
Chcemy, by w naszym przedszkolu każde dziecko czuło się bezpiecznie. Pragniemy stworzyć takie warunki, by rodzic ze spokojem i uśmiechem wychodził z przedszkola, wiedząc, że zostawia dziecko z ukochanymi opiekunami i w świetnym towarzystwie koleżanek i kolegów. Stawiamy również na komfort fizyczny dziecka, dlatego wszystkie pomieszczenia są idealnie dostosowane do potrzeb dzieci, a ze względu na warszawską lokalizację na stałe zamieszkał u nas oczyszczacz powietrza!

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
„Chcę jeszcze zostać, bo tu jest super”! Te słowa mama czy tata usłyszą, odbierając od nas dzieci. Nasze przedszkole oferuje intymny klimat i nieduże grupy, a przez to każde dziecko będzie obdarzone odpowiednią uwagą.

ZAJĘCIA SENSOPLASTYCZNE I JĘZYKOWE
W swojej ofercie pragniemy zachować równowagę między zajęciami artystycznymi, językowymi, a ruchowymi. Nasz program jest przede wszystkim dostosowany do potrzeb i możliwości dzieci. Staramy się by mogły wyrażać swoje emocje i nie bały się tego. Chcemy stworzyć przestrzeń do bycia kreatywnym i do poznawania świata wszystkimi zmysłami.
 

Naszą pracą jest dobra zabawa! 

Diuna Kids to nowoczesne i zarazem kameralne przedszkole na Ursynowie prowadzone z pasją, spełniające normy placówki edukacyjnej i wymogi takich instytucji państwowych jak Straż Pożarna, Sanepid, Biuro Edukacji m.st. Warszawy.
Z naszą pomocą zadbasz o przyszłość swojego dziecka i zagwarantujesz mu najlepszy start do dalszej edukacji. Zapewniamy nie tylko bogaty program zajęć oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, lecz także doskonałe warunki do nauki i zabawy, gwarantujące bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

NASZA WIZJA

Wsparcie, współpraca, kreatywność. Naszym celem jest takie ukształtowanie  młodego człowieka, aby potrafił odnaleźć się we współczesnym świecie. Poprzez mądrą, konstruktywną zabawę rozwijamy kompetencje społeczne  i  emocjonalne, zdolności poznawcze oraz wrażliwość estetyczną.

NASZA MISJA

W naszym przedszkolu rzetelnie przygotowujemy dzieci do startu w dorosłe życie. Dajemy im solidne wsparcie emocjonalne, budujemy poczucie ich własnej wartości oraz uczymy, jak twórczo rozwiązywać problemy. Nasi wychowankowie są wrażliwi na kulturę i sztukę oraz otaczający ich świat. Koncentrujemy się na budowaniu otwartości i akceptacji. Chcemy, by nasz absolwent wyróżniał się nieszablonowym, kreatywnym myśleniem oraz otwartością na inne kultury.

 

 

Zajrzyj koniecznie na podstrony: Kadra oraz Nasz dzień.