fbpx
20 czerwca 2018

Klub malucha

PUNKT OPIEKI DZIENNEJ DIUNA KIDS !

Zapraszamy dzieci do nowej mini grupy w ramach Klubu Maluszka DIUNA KIDS.
Przyjmujemy dzieci w wieku od 12 miesięcy do 2,5 roku.

W Punkcie Opieki Dziennej zaopiekujemy się Państwa dzieckiem w godzinach 7:30-17:30 lub w opcji „do obiadu” między 7:30- 12:30.

Nasza placówka wyróżnia się głównie tym, że jest kameralna. Zapewniamy warunki maksymalnie zbliżone do domowych. Wyszliśmy naprzeciw potrzebom rodziców, którzy pragną by ich maluszki rozwijały się w małej grupie rówieśniczej i nie chcą przekazywać swoich pociech do miejsc, gdzie przebywa duża liczba dzieci.

Dysponujemy nowoczesnym lokalem spełniającym wszystkie wymogi dla placówki edukacyjnej.

Maleńkie stoliki i krzesełka a także leżaczki, przeznaczone dla najmłodszych oraz edukacyjne zabawki, dostosowane do wieku dzieci, wykonane są z bezpiecznych, atestowanych materiałów.
Ściany całego obiektu, pomalowane są w delikatne, stonowane kolory, bezpieczną antyalergiczną farbą.
Bardzo duże okna powodują, że jest u nas bardzo jasno i słonecznie, a gdy przychodzi czas drzemki
i relaksu, zaciągamy rolety i tworzymy przyjemną atmosferę odpoczynku.

WYŻYWIENIE:

Korzystamy z posiłków dostarczanych przez firmę cateringową „Pełny Brzuszek” – specjalizującą się w przygotowywaniu jedzenia dla dzieci. W ofercie znajdą się różne rodzaje diet, bezmleczna, wegetariańska oraz inne na życzenie rodziców. Dietę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.

OTOCZENIE:

Znajdujemy się w zacisznym miejscu, na warszawskim Natolinie, niedaleko metra. W okolicy jest park i dwa duże place zabaw. Korzystamy także na co dzień z mniejszego placu zabaw, mieszczącego się na terenie strzeżonego, zamkniętego osiedla, położonego w najbliższym sąsiedztwie.

EDUKACJA/ZAJĘCIA DODATKOWE:

W ramach Opieki Dziennej Diuna Kids, zapewniamy zajęcia z języka angielskiego, codzienne aktywności plastyczne, zajęcia wspierające rozwój dzieci, zajęcia ruchowe oraz zajęcia muzyczne z wykorzystaniem pianina. Codziennie planujemy także wyjścia na spacer, chyba że pogoda będzie bardzo niesprzyjająca (silny mróz, duże opady deszczu).

Zapraszamy także na otwarte zajęcia, skierowane do dzieci, które nie są jeszcze przedszkolakami pt. „Małe rączki wiele potrafią”. Warsztaty odbywają się dwa razy w tygodniu i mają na celu rozwój zdolności manualnych, trening koordynacji wzrokowo-ruchowej, wzmacnianie małej motoryki (palce – dłonie). Przez ciekawą zabawę, połączoną
z edukacją, na naszych zajęciach dzieci będą mogły wykorzystać swój potencjał. Dla każdego znajdziemy ciekawą technikę plastyczną, jeśli nie spodoba się praca z gliną, spróbujemy wydzierać papierowe obrazy, a może zabawa piaskiem kinetycznym lub nawlekanie koralików? Kto wie, co twój maluch najbardziej sobie upodoba? Nie zabraknie rozgrzewki: rzucanie do celu woreczkami, poznawanie faktur przedmiotów, czy rozpoznawania przeciwieństw gładkie – szorstkie, zimne – ciepłe, miękkie – twarde. Zapewniamy wiele nowych wrażeń!

Cykliczne warsztaty prowadzone w trybie otwartym – zapraszamy dzieci spoza przedszkola w wieku 1 – 4 lat.

Liczba miejsc w Diuna Kids jest ograniczona, zapraszamy już dziś!